Zakázková kovovýroba

Tvoříme bezpečný a komfortní prostor pro jednotlivce, rodiny i firmy.

Logo Hörmann
Logo WIŚNIOWSKI
Logo HELLA Sonnen- und Wetterschutztechnik GmbH
Logo ČESKÉ PLOTY
Logo gabiony Lemon

Naše nabídka: vrata a dveře Hörmann, brány Wiśniewski, stínící technika Hella, gabiony Lemon a oplocení na klíč. S námi získáte klid, bezpečí a soukromí. Kontaktujte nás!

Úvodní foto garožová sekční vrata Em Tech servis plus

Garážová vrata Hörmann

Pokud hledáte spolehlivá a kvalitní garážová vrata, určitě oceníte naši nabídku. Dodáváme a montujeme garážová vrata německého výrobce Hörmann, který je již mnoho let považován za jednoho z předních výrobců garážových vrat v Evropě.

Mrkněte na naši nabídku zde.

Uvondí ilustrační foto dveře v dekoru vrat

Nejen vstupní dveře Hörmann

Pokud hledáte kvalitní a bezpečné dveře pro váš domov či kancelář, naše nabídka vás jistě zaujme. Nabízíme dodávku a montáž dveří od německého výrobce Hörmann, který je již léta považován za jednoho z předních výrobců dveří v Evropě.

Mrkněte na naši nabídku zde.

Úvodní foto brány posuvné Em-Tech Servis s.r.o.

Brány a branky všech typů výrobce WIŚNIOWSKI

Pokud hledáte spolehlivé a stylové brány pro vaši nemovitost, naše nabídka vás určitě zaujme. Provádíme dodávku a montáž bran od polského výrobce WIŚNIOWSKI, který je známý svou kvalitou a moderním designem. Díky svým dlouholetým zkušenostem a používání nejnovějších technologií jsou naše brány nejen atraktivní, ale také odolné a bezpečné.

Mrkněte na naši nabídku zde.

Em-Tech Servis s.r.o. foto ploty

Montáž oplocení – ploty na klíč

Jaké by to bylo mít na svém pozemku oplocení, které nejenže vypadá skvěle, ale také zaručuje bezpečnost a soukromí? Nenechte si ujít naši lákavou nabídku, která splní všechny vaše přání. Zajišťujeme dodávku a montáž oplocení od renomovaných výrobců WIŚNIOWSKI a České Ploty, kteří se pyšní svou kvalitou a moderním designem.

Mrkněte na naši nabídku zde.

Úvod  ilustrační foto pergola stínění Em-Tech servis s.r.o.

Předokenní žaluzie, rolety a pergoly

Představte si, že si užíváte příjemný odpočinek ve stínu svého domova, aniž byste museli obětovat svůj vkus a styl. S naší širokou nabídkou stínění HELLA můžete získat přesně to, co hledáte. Nabízíme prvotřídní produkty, které nejen esteticky zkrášlí váš domov, ale také zajistí pohodlí a ochranu před sluncem. HELLA se pyšní dlouholetými zkušenostmi a inovativními technologiemi ve stínicí technice.

Mrkněte na naši nabídku zde.

Úvod ilustrační foto gabionový plot Em-Tech servis s.r.o.

Gabionové ploty a gabiony

Představte si, že na svém pozemku máte nejen skvěle vypadající oplocení, ale také oplocení, které zajišťuje soukromí a bezpečnost. Naše nabídka produktů od renomované firmy Lemon, specialisty na gabiony a jejich aplikace v zahradních a venkovních prostorech. Ty to gabiony přinášejí originální, moderní a estetická řešení pro oplocení, zahradní architekturupodpěrné zdi a další využití.

Mrkněte na naši nabídku zde.