Vjezdová brána s otočnými křídly – křídlová brána

Vjezdové křídlové brány nabízejí tradiční tvar, který je stále oblíbenou volbou našich zákazníků a vyhovuje různým typům vjezdů. Dodáváme je ve dvoukřídlém a jednokřídlém provedení bez pohonu nebo pomocí pohonů pro křídlové brány. Rámy dvoukřídlých bran vyrábíme jak z ocelových, tak hliníkových profilů. Tyto rámy jsou extrémně pevné a v  případě oceli opatřené zinkovou ochrannou vrstvou v kombinaci s povrchovým nátěrem i bez něj. Nevýhodou křídlové brány je fakt, že nelze parkovat hned za bránou v případě, kdy není možné otevírat bránu směrem do ulice. Zákon omezuje provedení a umístění brány tak, že nesmí žádná její část zasahovat mimo soukromý pozemek.

Výhody spolupráce s námi

Záruka 10 let

10 let záruka na konstrukci. Podrobnosti o zárukách na kovové konstrukce naleznete v záručních podmínkách.

Na míru

Dodáváme brány na míru vašim potřebám a možností sladit design oplocení s bránou, vstupní brankou, vraty, dveřmi i žaluziemi.

Stovky variant

Nabízíme více než stovku variant výplní ve více než dvě stě barvách a typech povrchových úprav.

Akční nabídka

K bráně s automatickým pohonem můžete získat ovládání GSM modulem pouze za 1 Kč.

Nabídka variant provední našich bran

Materiály a výplně

Nabízíme konstrukci brány z oceli i hliníku s garantovanou životností v desítkách let. Naše nabídka výplní čítá více než stovku typizovaných kolekcí výplní a nespočet výplní individuálních. Design námi dodané brány, branky, plotu, dveří, vrat, předokenních žaluzií a pergoly lze díky naší široké nabídce dekorů sladit tak, abychom dosáhli jednotného vzhledu.

Můžete si vybrat z kolekcí obsahujících desítky či stovky provedení – výplní:

 • Svařované 2D a 3D panely (cca 8 variant),
 • tyčové konstrukce a kované konstrukce (cca 70 variant),
 • výplně z tahokovu (cca 38 variant),
 • 3D plných plechů (cca 19 variant),
 • perforovaných plechů (cca 130 variant),
 • dřevoplastových a plastových plotovek (cca 140 variant),
 • plechových a hliníkových lamel,
 • až po zcela individuální svařované, kované nebo laserem vyřezávané výplně.

Barvy a povrchy

Kvalitní povrchová úprava je samozřejmostí. Výchozí povrchovou úpravou našich ocelových konstrukcí je pozinkování. Jednotlivé kolekce mají desítky zvýhodněných barevných provedení. Individuální lakování nabízíme ve více než dvou stech odstínech RAL a několika desítkách speciálních odstínů a dekorů v případě vybraných produktů. Struktury lakovaných povrchů se liší podle zvolené kolekce výplně a materiálu. Nabízíme provedení hladký lesk, jemný mat, mat, jemná struktura.

Maximální rozměry křídlových bran

Maximální rozměr dvoukřídlé brány je š. 8000 x v. 2400 mm
a jednokřídlé brány pak š. 4000 x v. 2400 mm.

Ovládání a pohony křídlových bran

Převážně dodáváme brány s pohonem, ale i bez pohonu. Pro brány s pohonem si můžete zvolit ovládání dálkovým ovladačem, nebo mobilním telefonem. Nabízíme pohony většiny spolehlivých značek / výrobců a typů pohonů dostupných na českém trhu, jako jsou Hörmann, Came, BFT, Somfy a další. Výrobci pohonů poskytují převážně dvouletou záruku. V případě vybraných pohonů nabízíme možnost prodloužení záruky.

 

Stavební připravenost pro montáž brány

Je nutné, aby zákazník ještě před montáží připravil kompletní stavební práce (příprava vjezdu, betonový základ a připravení kabelů pro elektroinstalaci). Chceme vám ušetřit starosti, a proto nabízíme možnost objednat si montáž i se stavební přípravou.

Stavební přípravou rozumíme:

 • Zemní práce,
 • stavba základu pro bránu,
 • přivedení elektrické přípojky.

Dodací termín a záruky

Dodací termín brány je standardně 8 týdnů, ale v závislosti na provedení, barvě, příslušenství či speciálních požadavcích se může adekvátně prodloužit. Na termín dodání má vliv nedostatek surovin na trhu, vytíženost výroby nebo instalačních kapacit. Na takovou skutečnost vás vždy předem upozorníme při zaměření a konzultaci.

Záruka na pohony se řídí záručními podmínkami daného výrobce. Naše záruční podmínky

 

Údržba a čištění

Brány dodáváme v bezúdržbovém provedení. Oslovte nás nezávaznou poptávkou a zdarma zjistěte, jaké jsou pro vás vhodné možnosti provedení a montáže. Poradíme vám s výběrem bran, oplocení, vrat, stínění i pergoly.