Děkujeme za poptávku!

Děkujeme za vyplnění poptávkového formuláře a projevený zájem o naše služby! Vaše poptávka byla úspěšně odeslána a nyní ji pečlivě zpracováváme. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Brzy se s vámi spojíme prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, abychom s vámi prodiskutovali podrobnosti a případně domluvili osobní schůzku. Naše společnost klade důraz na individuální přístup, proto věnujeme každému klientovi maximální pozornost a dbáme na detaily.

Mezitím se můžete podívat na naše reference a přečíst si zkušenosti našich spokojených zákazníků. Pokud máte zájem o další informace o našich produktech a službách, neváhejte navštívit naši nabídku na webových stránkách.

Děkujeme za důvěru, kterou jste nám projevili. Jsme si jisti, že vám nabídneme řešení, které splní vaše očekávání a zajistí spokojenost s nově získaným produktem či službou. Těšíme se na spolupráci a na brzké setkání s vámi!

S pozdravem,
Em-Tech Servis s.r.o.

P.S. Pokud byste měli před naší odpovědí na poptávku jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 775 037 346 nebo e-mailu info@emtechservis.cz.